"Wapka" je jen jedna!

Možná, že už jste někdy zaslechli někoho ve svém okolí použít fráze typu „čistil jsem to wapem“ nebo „koupil jsem si novou wapku“. Víte ale, že originální produkt značky Wap, od kterého byl tento slangový výraz odvozen, je pouze jeden a nelze jej zaměňovat s jinou značkou, která vysokotlaké stroje vyrábí (např. Kärcher, Kränzle atd.)?

Wap

Od Wapu až k Nilfisk-ALTO

WapSpolečnost Wap Reinigungssysteme vznikla v Německu v roce 1957 a po mnoha desetiletí byla ve svém oboru předním hráčem na trhu, v bývalém Československu si získala pověst vysoce kvalitních produktů s vynikající technologií.

Odolnost, spolehlivost a zpracování vysokotlakých strojů Wap bylo na takové úrovni, že zákazníci začali používat označení „wapka“ jako synonymum pro jakýkoliv podobný produkt.

V roce 1998 se společnost WAP nejprve začlenila do skupiny ALTO, která již v té době zahrnovala know-how deseti významných značek čistící a úklidové techniky (mimo jiné např. KEW), aby roku 2004 další obchodní fúzí vznikla stávající divize Nilfisk-ALTO pod hlavičkou koncernu Nilfisk-Advance.

Ten má své zastoupení ve většině evropských zemí, v severní Americe a Asii. Ústředí a hlavní výrobní závod se nachází v Dánsku. Celá řada strojů se vyrábí také v Německu, Švédsku, Itálii nebo Maďarsku.

Pokud chcete mít také skutečnou „wapku“, přijďte k nám nebo hledejte stroje označené logy Original Wap nebo Nilfisk-ALTO. Pouze tato loga garantují, že kupujete originální stroj Wap.

Wap